Hakkımızda


Hakkımızda:

M-Art Ajans Medya ve Yayıncılık tarafından yayınlanan İNŞAART DERGİSİ başta Sektör haberleri, Kent haberleri, İstatistik, Yapı İnşaa ve Dekorasyon olmak üzere, en güncel haberlerin ve yeniliklerin yer aldığı bir sektör dergisidir.

www.insaartdergisi.com haber sitemizde de sizlerle paylaşmış olduğumuz en güncel son dakika haberlerin derlenerek altı çizilen konularına yer verdiğimiz ve 2 ayda bir düzenli olarak kent halkı ile 81 ildeki sektör temsilcilerine ücretsiz ulaştırdığımız İNŞAART DERGİSİ, kısa sürede sektörün bilgi kaynağı olmuş ve sektör temsilcileri tarafından takip edilen bir yayın organı haline gelmiştir.

Reklam ve tanıtımın her geçen gün daha da önem kazandığı çağımızda siz de sektördeki varlığınızı ve başarınızı hatırlatmak için bugün harekete geçin! “Biz İnşaart dergisi olarak daima Gündemin nabzını tutmaya devam edeceğiz” Yayınlanan tüm sayılarımıza sitemizin E-Dergi Bölümünden ulaşabilir ve tüm sektör temsilcileri ile aynı anda gündemi takip edebilirsiniz.


Misyonumuz:

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini artırmak ve markalaşma süreçlerinde ihtiyaç duyacakları tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.


Vizyonumuz:

Reklam sektöründe farkımızı hissettirirken müşterilerimizin de alanlarındaki farklılığını başarıyla her kesime hissettirmek.